Clubkampioenschappen 2026

Zeer geslaagde stableford ClubKampioenschappen Hoenderdaal.
Na het uitstel wegens een code rood temperatuur, was het 18 en 19 juli zover om de CKH te spelen. Met 53 deelnemers in 2 hcp categorieën, grens lag op 22.5 hcp, kon iedere deelnemer zowel zaterdag als zondag 18 holes spelen. Het leuke van stableford met hcp. verrekening is, dat na de eerste dag, de spanning er nog volledig op zit. Maar de toppers lieten zich niet van de wijs brengen en scoorden volop. Teus, die vooraf voorspelde dat hij ging winnen, maakte zijn naam als “putterkoning” volledig waar.
Er waren wat extra prijzen ingezet o.a. voor de speler met het minst aantal slagen (Hans de Jong 109 ) voor de speler met de meeste birdies ( Hans de Jong 8x ) en voor de speler die “meedoen belangrijker vindt dan winnen” ( Johan van der Terp)
Maar het ging natuurlijk om de echte prijzen en die gingen naar:
Hoge Hcp:
1e. Caroline Ravenstein ( 73 stb )
2e. Bert Cost ( 71 stb )
3e. Jan de Koning ( 71 stb )
Lage Hcp
1e. Teus van Ee ( 79 stb )
2e. Wim Onwezen ( 75 stb )
3e. Hans de Jong ( 73 Stb )
Het was een gezellig clubgebeuren met na afloop, als kers op de taart, een BBQ welke gedeeltelijk gesponsord werd door de GGH en Hoenderdaal. Dat er veel deelnemers bleven om de prijsuitreiking en BBQ mee te maken, gaf de sfeer van de dag weer.
Of we volgend jaar weer kiezen voor een datum eind juni (later verschuiven naar medio juli), met het risico op te warm weer, is nog de vraag....wordt over nagedacht.
(Op de foto de prijswinnaars en in het oranje de beide wedstrijdleiders. Wim Onwezen onbreekt)

