Terug naar hoofdinhoud

Pinksterwedstrijd 25 mei 2026

hoenderdaalPinksterwedstrijd 25 mei 2026

Pinksterwedstrijd 25-5-2026

Om 10.00 uur, met prachtig weer in het vooruitzicht, stonden de wedstrijdleiders Paula en Geert klaar om de kaarten en de muntjes uit te delen. Extra was de mogelijkheid om de zonnecrème te gebruiken mochten de spelers dat vergeten zijn!
Om exact 10.30 uur werd de bel geluid en gingen we van start. Duidelijk waren de geluiden uit de baan als er een birdie werd gescoord. Soms wat oponthoud, maar in het algemeen liep het goed door. De temperatuur was toch goed te doen, zeker op de mooie koele plekjes die er in de baan waren, zoals op hole 6, bankje hole 9 en hole 1.
De neary stond op hole 5, zodat eenieder kans had op de bijbehorende prijs. In totaal 5 namen op de nearylijst, waarbij tot vlak voor het einde Caroline met de eer leek te gaan strijken. Echter op voor hen de voorlaatste hole sloeg Kitty de bal nog dichter bij de hole. Na enige tijd van afwezig te zijn geweest door haar gezondheid een mooie opsteker! Gefeliciteerd Kitty.
De wedstrijduitslag bij een Texas Scramble wedstrijd geeft altijd wat rumoer, daarom volledig inzicht in het scoreverloop. Bruto, met 53 slagen, was het team van Nico het best, maar…….de handicapcorrectie was bij dit team het laagst. Met 6 teams onder de baan par van 56 is er goed gespeeld. Met een brutoscore van 54 werd het team van Tomiko winnaar met een nettoscore van 42.3 en ontving dit team de prachtige bloemenprijs, op de voet gevolgd door team Gerrit Westbroek, eveneens met 54 bruto slagen maar met een correctie van 11.6 een nettoscore van 42.4. Het team van Jan Willem, met de meeste birdies, maar ook net te veel bogeys werd derde.
Er werd afgesloten met een mooi bord snacks voor ieder team, aangeboden door de GGH. De temperaturen stonden borg voor de nodige verfrissingen en daarmee werd er nog ruime tijd gezellig geborreld met dank aan de bediening die weer goed geregeld was!

 

Uitslag Team Bruto PCHP Netto Birdies Bogeys
1 Tomiko Inafuku, Ineke van Bilsen , Phil en Marie-Carine van den Hil 54 11,7 42,3 2 0
2 Gerrit Westbroek, Agnes te Molder, Raphaela Drukken en Rein van Roest 54 11,6 42,4 4 2
3 Jan Willem en Yoke Ypma, Gerrit en Janny Stoltenkamp 55 11,5 43,5 5 4
4 Arjen en Lia Hofland, Caroline de Waard en Hans Nauta 55 10,3 44,7 4 3
5 Ruud Stauttener, Manon van Delft, Tijmen Spaan, Tineke van de Wetering-Jansen 54 7,2 46,8 4 2
6 Rein en Peggy Harskamp, Marion van Teefelen en Ria van Gerven-Fakkeldij 60 12,7 47,3 2 6
7 Loes van der Hulst, Ton Dijkhuis, Ed en Kitty Dorresteijn 57 9,3 47,7 2 3
8 Bets van Selm, Ad van de Griendt, Jan Jansen en Gerda Bogaard-Vroon 58 10,0 48,0 3 5
9 Nico Claassen, Karin Lancee, Paula Hasselaar en Geert Kraijema 53 4,3 48,7 3 0